(48) 574 110 606

Z szacunku do Twojego komfortu

Apartamenty Tetmajera110 to przestronne mieszkania w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej. Inwestycja składa się z 10 prestiżowych budynków, których przemyślany układ daje poczucie komfortu i harmonii.

Bronowice to jedna z najatrajcyjniejszych dzielnic Krakowa . Miejsce ściśle powiązane z historią Młodej Polski i sztuką Stanisława Wyspiańskiego. Miejsce ciche i spokojne, ale ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą i komunikacją. Dogodny dojazd do autostrady i na lotnisko oraz bliskość komunikacji z centrum podnoszą standard życia w tej części Krakowa

To idealna przestrzeń dla Ciebie. Wiemy, że ją pokochasz.

Poczuj się wyjątkowo

Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa. Apartamenty Tetmajera110 uzyskały pozytywną opinię Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego w zakresie uzgodnienia projektu z wytycznymi Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego.

Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie projektowanego Parku Tetmajera. Park o powierzchni ok 13 ha ma powstać wzdłuż ulicy Tetmajera. W jego skład mają wejść pomosty, miejsce do piknikowania, leśny plac zabaw, ogród sensoryczny, a także strefa rekreacyjna nad stawem.

To wiele dla nas znaczy - kochamy przyrodę i chcemy ją zachować - jednocześnie się z nią dzieląc.

Pobierz PZT

Za co jeszcze pokochasz to miejsce?

Podwyższony standard
111,50m2 do 126,10m2
Garaż + miejsce postojowe
Własny ogród i taras
Ogrodzony teren
Dogodna lokalizacja
Cicha okolica
Rozbudowana infrastruktura


Mieszkania dopasowane do Ciebie

Wykorzystaj przemyślany układ apartamentów, ciesz się wysoką jakością wykończenia oraz przestrzenią, która pozwala na dowolną konfigurację Twojego miejsca. Każdy apartament posiada garaż i miejsce postojowe oraz duży odródek i przestronny taras. Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty systemem elektronicznej kontroli dostępu, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich.

Znajdź swoje mieszkanie Skontaktuj się z nami Zobacz na Google Maps